Začetek O društvu

Več o tem

Dedek Mraz 2017 PDF Natisni E-pošta

DEDEK MRAZ 115pxDruštvo Sonček Maribor organizira PRIHOD DEDKA MRAZA in lutkono predstavo KRALJ INNUS MODRI v torek, 12. decembra 2017, ob 16.30 uri, v Večnamenskem prostoru OŠ Gustava Šiliha.

Pričakali bomo Dedka Mraza, ki nas bo z veseljem obdaril.

dedek-mraz2017-uvodna

Utrinki iz lutkovne predstave, ki jo igrajo osebe s težjo obliko cerebralne paralize – ter njihove izdelane lutke.

O PREDSTAVI: je nastala po Mustrovi stripovski predlogi, v kateri nastopajo tudi uporabniki VDC Sonček Maribor (Ina Konrad, Suzana Korošec, Ernest Blažič, Petra Valenčak) in sodelavka Alja Drofenik, predstava nastala v okviru projektu Zvitorepec.

PROGRAM:

• 16.15 - prihod udeležencev
  • 16.30 - lutkovna predstava “Kralj Inus modri”,
  • 17.00 - prihod Dedka Mraza z darili
  • 17.30 - 18.00 - sledi druženje in majhna pogostitev

Prijave in dodatne informacije: SONJA KERHE (041 398 841) in ANJA REŠETA ( Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ). Starši bodo darila lahko izbrali v MÜLLER-ju v Europarku (od torka, 21.11. do nedelje 10. 12.), ali v BABY CENTRU v novem Mercator centru Maribor Tabor (od torka, 21.11. do nedelje 10. 12.).